Помогите, пожалуйста решить задачу. До джерела, що має ерс 12 В і внутрішній опір 1 Ом, приєднали

реостат, опір якого становить 11 Ом. Який струм тече у колі?

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашова Юля.
Дано: ε=12В,r =1B, R=11 B
НАЙТИ: I
По закону Ома для полной цепи I=ε/(R+r)
I= 12/(1+11) =12/12=1 A
Ответ: сила тока 1А