Два резистори, що мають опори 3 і 6Ом, з'єднали паралельно й підключили до джерела постійної

напруги 12В. Якою є сила струму в колі?

Ответы на вопрос

Отвечает Каровайкин Ваня.
 R{1} = 3 Ом
R_{2} = 6 Ом
U=12 B
I-?
I=  \frac{U}{R}
R= \frac{ R_{1}* R_{2}  }{ R_{1} + R_{2} } =  \frac{3*6}{3+6} =  \frac{18}{9} = 2 Ом
I= \frac{12}{2} = 6 A