На якій частоті працює радіоприймач,коливальний контур якого складається з конденсатора ємкістю 40

пФ та котушка індуктивністю 1 мГн?

Ответы на вопрос

Отвечает Корецкая Ольга.
V=1/2*pi*sqrt(L*C)=1/6,28*sqrt(10^-3*40*10^-12)=7,96*10^6 Гц