Пойыз жылдамдығын 5 с уақыт ішінде 18 км/сағ-тан 72 км/сағ-қа дейін арттырғанда,қандай үдеумен

қозғалады?

Ответы на вопрос

Отвечает Сущенко Иван.

.t -5 c<br />v1 =18 км\саг<br />v2 =72км \саг<br /> а = в1-в2\т а=(72-18):5