1.3. Тіло масою 1 кг зісковзує по похилій площині довжиною 0,5 м з прискоренням 2 м/с . Чому

дорівнює робота рівнодійної сили за час спуску?

Ответы на вопрос

Отвечает Краснов Никита.

Рівнодіюча сила дорівнює

F=a*m

Робота сили дорівнює

A=F*S

A=2*1*0,5=1 дж