Визначити індуктивний опір котушки, якщо її індуктивність 4Гн,а частота змінного струму 1000Гц.

Заранее спасибо.

Ответы на вопрос

Отвечает Жанбырбек Шугыла.

X(L)=2*pi*f*L=2*pi*1000*4=8000*pi=25800 OM