Срочно!!! Визначити температеру(в °C) водню в балоні місткістю 40 л, якщо його маса 340 г, а тиск

9.8 МПа

Ответы на вопрос

Отвечает Сащеко Соня.

Це на рівняння Менделєєва-Клапейрона: PV=mRT/M
для водня молярна маса М=2*10-3 кг/моль
тоді температура T=PVM/mR=277,8 K - 273 = 4,8 градусів Цельсія.
там обєм V=40^10-3 м3. R=8,3. Перерахуй на всяк випадок.