Чому дорівнює повна енергія тіла масою 60 кг вона має кінетичу енергію 120дж і знаходиться на

висоті 20см

Ответы на вопрос

Отвечает Повзун Катя.
E=Ek+Ep=Ek+m*g*H=120+60*10*0.2=240 Дж