Тенісний м'яч летить зі швидкістю 108км/год.За який час він пролетить 150м?


Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Антон.
1 год=365 суток=8760 часов=31536000 с
U=108 км/год=0,003 м/с 
S=150 м 
S=Ut=>t=S/U=150/0,003=50000 c=13,9 часов