У сонячний день висота тіні від вертикально поставленої метрової лінійки дорівнює 50 см, а від

дерева – 6 м. Яка висота цього дерева?

Ответы на вопрос

Отвечает Тер-Варданян Мария.
B / a = L / l -------------> a = b * l / L 

b - длина тени дерева ( 6 м ) 
l - длина тени линейки ( 50 см = 0,5 м  ) 
L - высота линейки ( 1 м ) 

a = 6 * 0,5 / 1 = 3 м 

Проверка:

b / a = L / I = 6 / 3 = 1 / 0,5 = 2 = 2 - всё верно!