Яку роботу виконує електричний струм за 1 хв у лампочці кишенькового ліхтарика, якщо сила струму в

ній 0,2 А при напрузі 3 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Александра.
A = I * U * t = 0,2 А * 3 В * 60 с = 36 Дж