скільки потрібно спалити дров щоб випаровувати 10 літрів води взятої при температурі 5 градусів

цельсія ккд 50%

Ответы на вопрос

Отвечает Аветисян Амалия.

ККД=Q1/Q2

 Q2=qm

 q=12.3*10^6 Дж/кг -питома теплота згорання дров

 Q1=cpV(T2-T1)

 c=4200 Дж/(кг*C) - питома теплоємність води

 p=1000 кг/м^3 - густина води

 V=0.01 м^3

 ккд =0.5

ККД=(сpV(T2-T1))/(qm) 

 m=(cpV(T2-T1))/(KКД*q)

 m=0.648 кг