Рівняння вантажу на пружині має вид: х=0,03 sin(5t+π\4) m. Знайти масу вантажу, якщо коефіцієнт

жорстоксті пружини 50 Н\м. Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Гашко Богдан.
Из уравнения ω=5
ω=√(k/m)
m=k/ω²=50/25=2 кг
===================