Свічка розміщена на відстані 15 см від розсіювальної лінзи. На якій відстані від лінзи можна

отримати зображення свічки якщо фокусна відстань лінзи 0,3 м

Ответы на вопрос

Отвечает Штетальная Алина.
Линза рассеивающая - фокус мнимый(-F)
изображение мнимое (-f)
формула тонкой линзы
 \frac{1}{-F} = \frac{1}{d} + \frac{1}{-f}
 \frac{1}{f} = \frac{1}{d} +\frac{1}{F}
 \frac{1}{f} = \frac{1}{0.15} + \frac{1}{0.3} = \frac{2+1}{0.3} = \frac{3}{0.3} =10
f= \frac{1}{10} =0.1m с той же стороны, что и предмет
изображение мнимое ,прямое , уменьшенное