За 2 хв 48 секунд автомобиль проехал 2,4 км визначити швидкiсть руку помогите срочно нужно))


Ответы на вопрос

Отвечает Раданчук Виктория.
Тюю так це ж ізі
Формула швидкості v=s/t
Тепер перетворюєм 2хв48сек=168секунд, а 2,4км=2400м
v=2400/168=14,28 м/с