НА прямолінійний провідник зі струмом 1,5 А в однорідному магнітному полі з індукціею 40 мТл діє

сила 20 мН. Знайдіть довжину провдника, якщо він розташований під кутом 30 градусов по лінії магнітной індукції.

Ответы на вопрос

Отвечает Нургалиева Лиана.

F=IBl*sin α

l=F/IB*sin α

l=2*10^(-2)/1,5*4*10^(-2) *0,5=0,6 (м)