Швидкість плавця відносно води V1=0,7 м/c. Як знайти швидкість плавця відносно берега за течією і

проти течії річки? Швидкість течії V2=0,7 м/c.

Ответы на вопрос

Отвечает Беляшева Ярослава.
Если плывет по течению, то скорость=v1+v2=0,7+0,7=1,4 м/с.
Если против течения, то скорость= v1-v2=0,7-0,7==0