Швидкість поїзда за 20 с зменшилась з 72 км до 54 км год.Написати формулу залежності швидкості від

часу

Ответы на вопрос

Отвечает Пойдун София.
72км/ч=72*1000м/3600с=20м/с; 54 км/ч=54*1000м/3600с=15м/с;
a=(V-V0)/t=15-20/20=-5/20=-1/4м/с^2,
V(t)=V0-(1/4)*t=V0-t/4=20-t/4.