Визначити ЕРС самоіндукції, яка виникла в контурі при зменшенні сили струму на 2 А за 0,05с, якщо

його індуктивність 5·10^-3Гн ??

Ответы на вопрос

Отвечает Росолов Максим.
Дано: ΔI=2A, Δt=0,05c, L=5*10⁻³ Гн
Найти: ε
ε =- LΔI/Δt  
ε =5*10⁻³ *2 / 0,05 =200*10⁻³ =0,2 B