Чи однакові електричні заряди пройдуть через поперечний переріз провідника за 3 с за сили струму 5А

и за півхвилини якщо сила струму 0,5 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Мындру Валентина.
T1=3 с,I1=5А, t=30 c, I2=0,5 А. q1-? q2-? q1=I1t1= 5*3=15 Кл, q2=I2t2=0,5*30=15 Кл. Відповідь: одинакові.