Відро масою 2 кг опускається на мотузці у криницю. Сила натягу мотузки становить 15 Н. Визначити

прискореня руху і вагу відра.

Ответы на вопрос

Отвечает Евсюкова Алиночка.
Розв’язок у файлі...............
Отвечает Миллер Диана.
F = ma , отсюда а = F/m
a = 15/2 = 7.5 м/c^2
P = mg
P = 2*10 = 20 Па