Яку роботу виконує елекричний струм за 1 хв. у лампочці кишенькового ліхтарика,якщо сила струму в

ній 0,2. А при напрузі 3 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Зверева Мария.
A=U*I*t
t=1хв=60c
A=3*0,2*60=36Дж