На тіло що повністю занурено в гас діе сила архімеда 4ньютона .який обьем зануреного тіла?


Ответы на вопрос

Отвечает Оспанов Аслан.
Fарх=ρ*g*V;
V=Fарх/ρ*g=4/800*10=0,0005(м³)=500(см³).