Очень нужно......40 баллов куля масою 3 кг летить зі швидкістю 6м.с і стискається з нерухомою

кулею масою 4 кг.Якими будуть напрям та значення швидкості першої кулі після абсолютного пружного удару , якщо друга габула швидкості 2.мс?

Ответы на вопрос

Отвечает Гуменников Матвей.
По закону сохранения импульса
m1V1=m1U1+m2U2 ---->U1=(m1V1-m2U2)/m1
U1=(3*6-4*2)/3=3,3 м/c