"До кінців важеля прикладені вертикальні сили 25H і 5H.Довге плече важеля дорівнює 15см..Визначте

довжину короткого плеча."

Ответы на вопрос

Отвечает Насырова Рафина.
F1L1=F2L2
L1=F2L2/F1=5*0,15/25=0,03 м=3 см