При якому струмі відбувається електроліз, якщо на катоді виділилося 40 гр міді протягом двох

хвилин.сделайте формулу К=0.33*10-6кг.кл

Ответы на вопрос

Отвечает Кайль Саша.
M=40*10^-3 кг t=120 c 
m=k*I*t
I=m/k*t=40*10^-3/0,33*10^-6*120=1000 A
Возможно у вас масса 40 мг ( проверьте, тогда ответ будет 1 A)