Який заряд проходить через обмотку електродвигуна за 5 сек, якщо сила струму у двигуна = 10 А.


Ответы на вопрос

Отвечает Сапко Полина.
Q - заряд, що проходить через обмотку
t - час, за який проходить заряд
I=Q / t
Q=I*t=10*5=50 Кл