Пружина жорсткістю 250 н/м була розтягнута від 3см до 7см. Визначити роботу сили пружності


Ответы на вопрос

Отвечает Цыганова Алина.
А =k(x2-x1)^2/2= 250(0,07-0,03)^2/2=125*0,04^2=0,2Дж