Е.Р.С. акумуляторної батареї дорівнює 12 В., внутрішній опір- 0,06 Ом, а опір всіх споживачів - 2

Ом. Визначити напруги на клемах батареї

Ответы на вопрос

Отвечает Давлетбаев Руслан.
E=12 В
r=0.06 Ом
R-2 Ом
U-? B
_________________

U=E*R/R+r
U=12*2/2+0.06=11.6 B