Яку кінетичну енергію має тіло масою 500г через 2 с від початку вільного падіння?


Ответы на вопрос

Отвечает Неред Дима.
Ek=(mv2)/2
v=gt2
Ek=(mgt2)/2
Ek=(0.5*10*4)/2=10 Дж