Кеменің салмағы 100кН Ол қанша су көлемін ығыстырып шығарады?


Ответы на вопрос

Отвечает Крючкова Алена.
Дененин куши Архимед кушине тен болады 
N = Fa

Fa = ро(су) * g * V(дене)

10^6 = 10^3 * 10 * V(дене)

V(дене) = 100 м куб