Поршні двигуна автомобіля здійснюють коливання з периодом 50 мс . З якою частотою коливаються поршні


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Андрей.
V=1/T
v - частота
Т - период
v=1/50 мс
v=1/(50*10^-3 с)
v=1/(5*10^-2 с)
v=10^2/5 с^-1
v=100/5 Гц
v=20 Гц
Ответ:20 Гц