Площа гострого кінця голки становить 0,01 мм квадратний . Який тиск створить голка під час шиття,

якщо на неї подіяти силою 10 H ? відповідь подати у мпа

Ответы на вопрос

Отвечает Жуган Виталий.
Дано:
S = 0,01 мм² = 10`⁸ м²;
F = 10 H.
p — ?

Решение:
p = F/S.

Вычисления:
p = 10/10`⁸ = 1000000000 (Па).
р = 1000000000 Па = 1000 МПа.

Ответ: 1000 МПа.