якою є потужність двигуна, якщо за 4 хвилини він виконує роботу 12 кДж?


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Настя.

A=12 кДж = 12*10^3 Дж

t= 4 минуты = 240 секунд

Р = ?

 

Р=А/t

P=12*10^3/240=0,05*10^3=50 Вт