Першу половину шляху автомобіль рухався зі швидкістю 80 км/год,а другу половину - зі швидкістю

40км/год.Знайдіть середню швидкість руху автомобіля

Ответы на вопрос

Отвечает Тимохин Сергей.

s=s1+s2=0.5s+0.5s
t=t1+t2
t1=0.5s/v1
t2=0.5s/v2
vcp=s/t=s/(t1+t2)=s/(0.5s/v1+0.5s/v2)
Сократим на s
vcp=1/(0.5/v1+0.5/v2)=v1*v2/[0.5(v1+v2)]=2*v1*v2/(v1+v2)=2•80•40/(80+40)=6400/120=53,3 (
км/ч)