З якою швидкістю їде автомобіль ,якщо відстань між 72- та 78-кілометровим стовпчиками він проходить

за 2,5 хвилини.Відповідь дайте у м/с та км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Zhovcak Victor.
78-72=6км
6000м=6км
V=6000/150(2.5мин в секундах)=40 м/c=40*3.6=144 км в час