25 БАЛІВ!!! ДОПОМОЖІТЬ РІШИТЬ ЗАДАЧУ ПО ФІЗИЦІ З УМОВОЮ!!! Автобус перші 4 км проїхав за 12 хв,а

наступні 12 км-за 18 хв.Визначте середню швидкість автобуса на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Половодов Даниил.
S1=4кмt=12 мин=720cS2=12кмt=18мин=1080снайти Vср-?Vср=S/tVср=(S1+S2)/(t1+t2)Vср=16/1800=8,9м/с