РІВНЯННЯ РУХУ ВАНТАЖНОГО ТА ЛЕГКОГО АВТОМОБІЛІВ МАЮТЬ ВИГЛЯД ВІДПОВІДНО Х₁ = 600-10t та х₂=t².

визначить час та координату ёх зустрічі.

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Вероника.

Спочатку зазначимо, що  координата зустрічі співпаде, тобто Х1=Х2 і визначимо час:

600-10t=t^2

t^2+10t-600=0

D=100+4*600=2500,

t1=(-10+50)/2=20(C)

t2=(-10-50)/2=-30 - не задовільняє умові, час не може бути відємним.

Тепер визначимо координату:

х=600-10*20=400 (м)

Відповідь: 20с, 400м