Відстань між сусідніми гребенями хвилі на морі дорівнює 6 м. Якою є швидкість хвилі, якщо за 1 хв.

яхта, що стоїть на якорі, піднімається на гребінь хвилі 25 разів?

Ответы на вопрос

Отвечает Невидимов Иван.
Длина волны равна 6
Частота равна 25/60 = 0,42 Гц
Определяем скорость волны
v=\lambda*\nu= 6*0,42=2,5 м/с^2