У двох електролітичних ваннах, з'єднаних послідовно,є розчин сульфату міді і хлорного золота.

Скільки виділиться золота у другій ванні, якщо в першій виділилось 3,3 г міді?

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Настя.

При последовательном соединении сила тока в ваннах одинаковая.
m1=k1*I*t    I=m1/k1*t
m2=k2*I*t=m1*k2*t/k1*t=m1*k2/k1=3,3*6,81*10^-7/3,3*10^-7=6,81 г