№1 Яка потужність електричного струму в автомобільній лампі,якщо напруга в бортовій мережі

автомобіля становить 14,4 В,а сила струму через лампу досягає 7,5 А.

Ответы на вопрос

Отвечает Минкина Анастасия.

Мощность в лампе:
P = I*U = 7,5*14,4 = 108 Вт