Легкоатлет кидає списа зі швидкістю 30 м/с. для того щоб кинути його якомога далі він розбігається

до швидкості 5 м/с. Якою може бути найбільша дальність польоту списа, якщо знехтувати впливом повітря?

Ответы на вопрос

Отвечает Леута Ира.
Початкова швидкість списи відносно землі:
Vo = 30+5 = 35 м/с

Найбільша дальність польоту здійснюється при кидку списа під кутом 45 градусів.

Знаходимо:
L = Vo²*sin (2*α) / g = 35²*sin (90°) / 10 = 1225*1/10 = 122,5 м