Промінь світла падає на межу розділу двох середовищ під кутом 45 градусів, при цьому кут заломлення

дорівнює 30 градусів. Визначте відносний показник другого середовища відносно першого.

Ответы на вопрос

Отвечает Мустафаев Марлен.

n_{21} = \dfrac{\sin\alpha}{\sin\beta};\  n_{21} =  \dfrac{ \frac{\sqrt{2}}{2}}{\frac{1}{2}} = \sqrt2 = 1.41