Який поперечний переріз матиме мідний провідник, що має довжину 0,1км, на який подали напругу 6,8 В

і по якому тече струм силою 2 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Сизова Дарья.
Дано:
l(довжина)=0.1км
U=6.8B
I=2A
p(ро, густина)=0.017 Ом мм^2/м
S-?
R=p l(довжина)/S
R=U/I
I=U/R
S=pl(довжина)/R
S=pl(довжина)I/U
S=0.017*0.1*2/6.8=0.0005мм^2