3. У скільки разів зменшується сила притягання космічної ракети до Землі під час віддалення від її

поверхні на відстань, що дорівнює радіусу Землі? П'ятьом радіусам Землі?

Ответы на вопрос

Отвечает Кирьяненко Ваня.
Притяжение тела на высоте h над поверхностью Земли:
                           F = GMm/(R+h)²
Для h = 0:
                           F₁ = GMm/R²
Для h = R:
                           F₂ = GMm/(2R)² = GMm/4R²
Тогда:
                           F₁/F₂ = 4

Ответ: сила притяжения ракеты к Земле уменьшится в 4 раза.