Архімедова сила дорівнює 120 Ньютон тіло занурене у воду який об'єм цього тіла


Ответы на вопрос

Отвечает Аккуратнова Кира.
Дано:
Fарх=120 Н
р(ро)= 1000 кг/м³
Знайти: V-?
Fарх=pgV;
V=Fарх / p×g=120 H / 1000×10=1.2 м³.