Өрістің екі нүктесінің арасында шамасы 0, 012Кл заряд орын ауыстырғанда өріс 0, 36 Дж жұмыс жасаса,

өрістің сол нүктелерінің потенциалдар айырымы неге тең?

Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Варя.
Ф1-ф2=U=A/q= 0,36/0,12=3B