Годинна стрілка наручного годинника має довжину 5 мм.Визначити період обертання, частоту обертання

стрілки та лінійну швидкість кінця стрілки. Допоможіть будь-ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Матюшёнок Стефания.
Період-24год.-3600с.
Частота- \frac{1}{3600}
V=2πR/T
V=2π*0.005/3600=8.7*10^-6(м/c)