Тіло вільно падає з висоти 30 м.Знайдіть швидкість тіла на висоті 15м. Над поверхнею землі


Ответы на вопрос

Отвечает Грицун Міша.
Mgh=mv^2 /2+mgh1; v= корень из (2g*(h-h1))=корень из (2*10*(30-15))=10 м/с