200 Н күшпен 1 см ге созылған серіппені тағы 2 см-ге созу үшін қандай жумыс жасалады


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Инесса.
A = kx^2/2= Fx/2= 200*10^-2/2= 1 Дж